در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

نوبت دهی اینترنتی پزشکان متخصص مغز و اعصاب در همه شهر ها
لیست بهترین متخصصان مغز و اعصاب،شما با مراجعه به سایت پزشکان خوب با انتخاب شهر مورد نظر و تخصص مغز و اعصاب میتوانید به تمامی دکترهای مغز و اعصاب آن شهر دست یابید بهترین متخصص ها و فوق تخصص مغز و اعصاب خدمات درمانی زیر را ارائه میدهند:درمان سردرد،سرگیجه،اختلال درراه رفتن،اختلالات روانی،اختلال در تکلم،اختلال حافظه، سکته های مغزی،حمله های عصبی مانند پانیک،وسواس فکری،تشنج وصرع،بیماری های عروقی مغز شامل سکته مغزی، خونریزی مغزی، تنگی عروق مغز و کاروتید،نورولوژی،فلوشیپ صرع ،فلوشیپ جراحی ستون فقرات،اختلال خواب،وانواع جراحی جراحی ستون فقرات،جراحی تومورهای مغزی با نوین ترین روش ها با بهترین پرفسورها ودکترهای متخصص و فوق تخصص مغز واعصاب در سایت پزشکان خوب قابل انجام است، آدرس و شماره تماس بهترین متخصص مغز و اعصاب در صفحه پزشک قابل مشاهده  می باشد و میتوانید در صورت فعال بودن نوبت دهی متخصص مغز و اعصاب از ایشان در سایت پزشکان خوب نوبت دریافت کنید .

  آدرس و شماره تماس دکتر متخصص مغز و اعصاب

   

  بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب ایران یا همان نورولوژیست، در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری ها و اختلالات مغز و اعصاب به تمامی بیماران کمک می کند. بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب برای تشخیص بیماری های مغزی و عصبی، از تصاویر پیشرفته مغزی، آنالیز رفتار بیمار و انجام آزمایش های فیزیکی و عصبی، برای تشخیص بهتر بیماری عمل می کند. همچنین، پزشکان این حوزه مسئول درمان بیماری های مغز و اعصاب از جمله بیماری هایی مانند سکته مغزی، صرع، پارکینسون، ام اس، مولتیپل اسکلروزیس و بیماری های دیگر هستند.

  پزشکان فوق تخصص مغز و اعصاب قادر هستند جراحی های مغز و اعصابی را انجام دهند و برای بهبود عملکرد بیماراز روش های دیگری مانند درمان های دارویی، فیزیوتراپی و تغییرات در رژیم غذایی استفاده کنند.

  بهترین دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب چه کسی است؟

  برای دستبابی به بهترین دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب ایران، می توانید به سایت نوبت دهی پزشکان خوب رفته و با انتخاب تخصص مغز و اعصاب و شهر مورد نظر و دیدن نظرات بیماران بهترین متخصص مغز و اعصاب را بررسی کنید. بیماری های مغز و اعصاب یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین شاخه های پزشکی هستند. برای درمان این بیماری ها، نیاز به متخصصان مغز و اعصاب با تخصص و تجربه کافی است و بهترین متخصص مغز و اعصاب، فردی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

  1- تجربه و تخصص متخصص مغز و اعصاب: اولین و مهمترین ویژگی یک متخصص مغز و اعصاب، داشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه است. این تخصص شامل آموزش های دانشگاهی و سال ها تجربه در کار با بیماران مغز و اعصاب می باشد. یک متخصص مغز و اعصاب باید درمان بیماران با بیماری های مغز و اعصاب را تجربه کرده باشد و با روش های مختلف درمانی آشنا باشد.

  2- توانایی تشخیص دقیق دکتر مغز و اعصاب: بهترین دکتر مغز و اعصاب باید توانایی تشخیص دقیق بیماری های مغز و اعصاب را داشته باشد. این موضوع شامل توانایی تفسیر نتایج آزمایش ها و تصاویر پزشکی است. یک متخصص باید بتواند با استفاده از تاریخچه بیماری، علائم بالینی و تصاویر پزشکی، بیماری را تشخیص دهد و برای درمان آن، برنامه درمانی مناسبی را تدوین کند.

  3- مهارت های جراحی دکتر مغز و اعصاب: در برخی بیماری های مغز و اعصاب، نیاز به عمل جراحی وجود دارد. بهترین متخصص مغز و اعصاب باید مهارت های جراحی قوی داشته باشد تا بتواند بیماران را بدون هیچگونه عوارض جانبی از عمل جراحی درمان کند.

  4- روحیه همکاری در پزشک متخصص مغز و اعصاب: یک متخصص مغز و اعصاب باید روحیه همکاری با بیماران و سایر پزشکان را داشته باشد. او باید به صورت دقیق و صریح با بیماران و دیگر پزشکان مرتبط با درمان همکاری کند. همچنین، باید قابلیت کار در تیم را داشته باشد و با دیگر پزشکان و متخصصان مرتبط با بیمار، برای برنامه درمانی مناسب همکاری کند.

  7- همراهی متخصص مغزو اعصاب با بیمار: یک متخصص مغز و اعصاب باید بیماران خود را همراهی کند و در طول درمان جویای حال آنها باشد. این مسئله شامل توصیه های درمانی و پیشنهادهایی برای بهبودی و حفاظت از سلامت بیمار است. همچنین، باید برای بیماران تحت درمان، برنامه های تمرینی و فیزیوتراپی تدوین کند.

  نوبت دهی بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب 

  برای دریافت نوبت دهی بهترین پزشکان متخصص مغز و اعصاب استفاده از روش اینترنتی و روش آنلاین یک روش فوق العاده است. در دنیای امروز، اینترنت به عنوان یکی از مهمترین منابع جستجوی اطلاعات و دریافت خدمات به شمار می رود. یکی از خدماتی که به وسیله اینترنت در دسترس شما است، خدمات پزشکی آنلاین است. در این راستا سایت هایی فعالیت می کنند که به بیماران امکان دریافت ویزیت از پزشکان و متخصصان مختلف همچون مغز و اعصاب را می دهند.

  سایت پزشکان خوب به صورت پلتفرم آنلاین عمل می کند و بیماران می توانند با ورود به سایت، پزشک یا متخصص مورد نظر خود را انتخاب کرده و نوبت ویزیت او را دریافت کنند. برای استفاده از این سرویس بیماران باید به صورت آنلاین نسبت به دریافت ویزیت پزشک اقدام کنند. به این صورت که تخصص پزشک و شهر مورد نظر خود را انتخاب می کنند و لیست پزشکان متخصص آن حوزه فهرست می شود. سپس با زدن روی دکمه نوبت تلفنی می توانند آدرس و شماره مطب پزشک را مشاهده و برای دریافت نوبت اقدام کنند.

   

   متخصص مغزو اعصاب خوب چه بیماریهایی را درمان می کند؟

  سرگیجه

  تشنج و صرع

  انواع سردرد از جمله: میگرن، سردرد تنشی، کلاستر، نورالژی، تریژمینال و ...

  کاهش سطح هوشیاری و بیهوشی گذرا

  اختلال تکلم و صحبت کردن (آفازی)

  بیماری های ستون فقرات شامل درد گردن و کمردرد ناشی از فشار دیسک روی نخاع یا اسپاسم عضلات

  بیماری های درگیر کننده میلین عصب مانند ام اس (MS)

  اختلالات اعصاب محیطی مانند انواع نوروپاتی با علائمی همچون گز گز و گرفتگی و بی حسی اندام‌ها

  انواع بیماری های عضلات شامل میوپاتی های التهابی و مادرزادی

  اختلالات خواب شامل بی خوابی و نداشتن خواب عمیق و موثر

  انواع اختلال حافظه شامل آلزایمر، دمانس فرونتوتمپورال، دمانس عروقی و ...

  بیماری های عروقی مغز شامل سکته مغزی، خونریزی مغزی، تنگی عروق مغز و کاروتید که تا حدودی با سونوگرافی داپلر عروق مغز و کاروتید گردش داده و قابل پیشگیری است.

  بیماری های حرکتی مانند پارکینسون

  انواع لرزش و تومور دست و سر

  در صورتی که هریک از علائم و اختلالات مغز و اعصاب در خود مشاهده کردید، بهتر است به یک متخصص مغز و اعصاب خوب مراجعه کنید و در صورت لزوم، پزشک شما می تواند برای شما تشخیص و درمان مناسب را تعیین کند. برای انتخاب و نوبت دهی بهترین دکتر مغز و اعصاب ابتدا وارد سایت پزشکان خوب شوید و سپس شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و همچنین تخصص مغز و اعصاب را انتخاب کرده و به لیست کامل بهترسن متخصص های مغز و اعصاب شهر خود دست می یابید و از میان نظرات بیماران برای هر یک از دکترهای متخصص مغز و اعصاب متوانید انتخاب بهتری داشته باشید

  متخصص نورورلوژی چه بیماریهایی را درمان می کند ؟

   (نورولوژیست) می تواند برای شما در تشخیص و درمان بیماری های مختلفی مانند سردرد (میگرن، سردرد تنشی، سردرد خوشه ای)، تشنج، صرع، ام اس، فلج، کمردرد، سکته مغزی و غیره کمک کند. او درمان های غیرجراحی مغز و اعصاب را انجام می دهد و در صورت نیاز به جراحی، شما را به جراح فوق تخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات معرفی می کند. همچنین، اگر بیماری شما نیازمند بررسی رفتاری و هیجانی یا دچار اختلالات روانی باشد، او شما را به روانپزشک (متخصص اعصاب و روان در تهران) ارجاع می دهد. برای انتخاب بهترین متخصص مغز و اعصاب، می توانید از سایت بهترین متخصصین مغز و اعصاب ایران استفاده کنید.

  متخصصین مغز واعصاب چه بیماری هایی را درمان ویاکنترل میکنند؟

  متخصصان مغز و اعصاب مشکلاتی راکه بر مغز و نخاع اثر میگذاردند ودر حرکات اعصاب ماهیچه ای دست دارند را که شامل:مشکلات خواب-لخته شدن خون وسکته مغزی-لکنت زبان- تومورهای مغزی-کمردرد-تنگی کانال نخاع-سردرد-اختلالات تخریب اعصاب (پارکینسون،آلزایمر) تشخیص ودرمان میکنند.

   

  انواع عمل های جراحی مغز و اعصاب:

  جراحی مغزبه صورت بیدار:

  در این نوع جراحی بیمار درمدت زمان عمل بیدار است ومحل جراحی بی حس می شود معمولا این جراحی مغز برای برطرف کردن ضایعاتی که در مغز وجود دارد انجام میشود.

  جراحی آندوسکوپی اندونازال:

  یکی از جدید ترین روش جراحی آندوسکوپی است که برای تومور های مغزی به کار میرود جراحی آندوسکوپی  مغز به جراحان این  توانایی را می دهد تا تومورهای مغزرا بدون جراحی سنتی باز مغز درمان کنند.

  نوراندوسکوپی:

  در این جراحی یک تلسکوپ کوچک مجهز به دوربین فیلم برداری باوضوح بالاو یک محل دید انجام می شود که به جراح این امکان را میدهد تا به تومور دسترسی پیدا کند مزایا: (بریدگی های کوچک- خونریرزی کم تر وپایین آمدن بروز عفونت)

  تحریک مغز: 

  دراین نوع جراحی معمولا برای درمان بیماران مبتلا به اختلالات عصبی حرکتی مانند بیماری پارکینسون،لرزش وصرع به کار می رود.

  کرانیوتومی(عمل باز مغز):

  بخشی ازقسمت جمجمه برداشته میشود تا پزشکان به مغز دسترسی پیدا کنند از این روش برای درمان شکستگی جمجمه،درمان تومورهای مغزی،خون یا لخته های خون به کار می رود.

  بهترین دکتر های مغز و اعصاب در چه شهرهایی  هستند؟

  پزشکان خوب میزبان بهترین دکتر های مغز واعصاب در سرار ایران است علاوه بردکتر های متخصص مغز واعصاب که درمراکز استان فعالیت دارند می توانید دکتران و جراحان باتجربه سایر شهرهای بزرگ و کوچک در زمینه تخصص مغز و اعصاب در سایت پزشکان خوب پیداکنید.

   

  انواع فلوشیپ های جراحی مرتبط  بامغز و اعصاب:

   

  فلوشیپ صرع

  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

  فلوشیپ جراحی مغز واعصاب کودکان

  فلوشیپ مولتیپل اسکلروزیس (ام اس)

   

  لیست دکترها در شهر های ایران
  بهترین دکتر های (مغز و اعصاب)
  پربازدیدترین تخصص ها
  دسته بندی پزشکان
  دکتر های زنان و زایمان دکتر های مغز و اعصاب دکتر های گوش-حلق-بینی دکتر های ارتوپدی دکتر های کلیه و مجاری ادراری دکتر های پوست و مو دکتر های چشم پزشکی دکتر های گوارش ، کبد و آندوسکوپی دکتر های قلب و عروق دکتر های رادیولوژی و سونوگرافی دکتر های غدد،رشد و متابولیسم دکتر های روانپزشکی و روانشناسی دکتر های کودکان و نوزادان (اطفال) دکتر های جراحی عمومی دکتر های دندانپزشکی دکتر های داخلی دکتر های جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر های خون و سرطان دکتر های تغذیه دکتر های مامایی دکتر های عمومی دکتر های طب فیزیکی و توان بخشی دکتر های فیزیوتراپی دکتر های آسیب شناسی (پاتولوژی) دکتر های آزمایشگاه ها دکتر های بیهوشی و درد دکتر های انکولوژیست (پرتودرمانی و ...) دکتر های ژنتیک و پزشکی هسته ای دکتر های سم شناسی بالینی و مسمومیتها دکتر های طب کار و بیماری های شغلی دکتر های آسم ، آلرژی و ایمونولوژی بالینی دکتر های پزشکی قانونی و مسمویت ها دکتر های طب سنتی ایرانی دکتر های بینایی سنجی(اپتومتری) دکتر های شنوایی سنجی (ادیولوژی) دکتر های پزشکی ورزشی و طب ورزشی دکتر های گفتار درمانی و کار درمانی دکتر های ارتوپد فنی دکتر های درمانگاه دکتر های داروخانه دکتر های مراکز ترک اعتیاد