در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی

دندانپزشکی
دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی
آدرس: تهران.شهران.بالاتر از فلکه دوم.ساختمان بانک پاسارگاد.پ153.واحد سوم طبقه اول
تلفن همراه:
-
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

جراح-دندانپزشک
لیزر-ایمپلنت-ارتودنسی
ترمیمی زیبایی

دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی
آدرس:تهران.شهران.بالاتر از فلکه دوم.ساختمان بانک پاسارگاد.پ153.واحد سوم طبقه اول
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اسفندیار شاهوردی شهرکی متخصص دندانپزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند