در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو

آزمایشگاه ها
آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو
آدرس: تهران.خیابان پاسداران .بوستان هشتم.شماره 146
تلفن همراه:
-
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

تحت نظر پزشک متخصص آسیب شناسی بالینی و تشریحی
انجام کلیه آزمایشات روتین و تخصصی
دکتر مریم حسینی
(پاتولوژیست MD.AP&CP)

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو
آدرس:تهران.خیابان پاسداران .بوستان هشتم.شماره 146
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو را ببینید.
با مراجعه به پروفایل آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیکو متخصص آزمایشگاه ها هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند