در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

خانم محبوبه سادات حسینی نژاد

گفتاردرمانی ناطق مشهد متخصص گفتار، بلع و حنجره
آدرس: مشهد
تلفن همراه:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

گفتار درمانی ناطق
کلینیک تخصصی درمانی صوت,بلع و حنجره ناطق
محبوبه سادات حسینی نژاد آسیب شناسی گفتار و زبان
عضو انجمن گفتار درمانی ایران
درمان اختلالات گفتاری ناشی از:
سکته مغزی (cva)
فلج مغزی(Cp)
شکاف کام
کم شنوایی
اتیسم
لکنت
اختلالات یادگیری
اختلالات تلفظی

گفتاردرمانی ناطق مشهد متخصص گفتار، بلع و حنجره
آدرس:مشهد
موبایل:
گالری تصاویر گفتاردرمانی ناطق مشهد متخصص گفتار، بلع و حنجره
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به خانم محبوبه سادات حسینی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران خانم محبوبه سادات حسینی نژاد بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از خانم محبوبه سادات حسینی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد خانم محبوبه سادات حسینی نژاد در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت خانم محبوبه سادات حسینی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل خانم محبوبه سادات حسینی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
خانم محبوبه سادات حسینی نژاد مطب در مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل خانم محبوبه سادات حسینی نژاد را ببینید.
با مراجعه به پروفایل خانم محبوبه سادات حسینی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
خانم محبوبه سادات حسینی نژاد متخصص هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند