در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان

دندانپزشکی
کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان
آدرس: تهران، لویزان، شیان، میدان طجرلو، مجتمع پزشکی شیان
تلفن همراه:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان
ایمپلنت ،زیبایی ،ارتودنسی ،اطفال، ریشه
جراحی، پروتز
تحت بیهوشی، خدمات عمومی دندانپزشکی
تصویربرداری

کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان
آدرس:تهران، لویزان، شیان، میدان طجرلو، مجتمع پزشکی شیان
گالری تصاویر کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان را ببینید.
با مراجعه به پروفایل کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
کلینیک تخصصی دندانپزشکی شیان متخصص دندانپزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند