در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

رواندرمانگر پدرام اطمینانی

روانپزشکی و روانشناسی
پدرام اطمینانی رواندرمانگر و نوروتراپیست
آدرس: تهران، نیاوران، نرسیده به چهارراه مژده( مقدسی) ، جنب بانک سپه ، پلاک 429 ، طبقه چهارم ، واحد12
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

پدرام اطمینانی
رواندرمانگر و نوروتراپیست
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

پدرام اطمینانی رواندرمانگر و نوروتراپیست
آدرس:تهران، نیاوران، نرسیده به چهارراه مژده( مقدسی) ، جنب بانک سپه ، پلاک 429 ، طبقه چهارم ، واحد12
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر پدرام اطمینانی رواندرمانگر و نوروتراپیست
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به رواندرمانگر پدرام اطمینانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران رواندرمانگر پدرام اطمینانی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از رواندرمانگر پدرام اطمینانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رواندرمانگر پدرام اطمینانی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت رواندرمانگر پدرام اطمینانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رواندرمانگر پدرام اطمینانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
رواندرمانگر پدرام اطمینانی مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل رواندرمانگر پدرام اطمینانی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل رواندرمانگر پدرام اطمینانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
رواندرمانگر پدرام اطمینانی متخصص روانپزشکی و روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند