در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه

روانپزشکی و روانشناسی
هاشم دهقان پور فراشاه روانشناس بالینی
آدرس: مشهد
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

هاشم دهقان پور فراشاه
روانشناس بالینی
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
رییس هیئت مدیره موسسه روانشناختی و خدمات مشاوره ای استان مهر مشهد
مسئول فنی مرکز مشاوره ارغنون
هضو هیئت مدیره شرکت پیشگامان علوم شناختی ایرانیان دانا
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره
عضو انجمن روانشناسان ایران
عضو انجمن روانشناسی بالینی
عضو انجمن مشاوره

هاشم دهقان پور فراشاه روانشناس بالینی
آدرس:مشهد
تلفن:
گالری تصاویر هاشم دهقان پور فراشاه روانشناس بالینی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه مطب در مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه را ببینید.
با مراجعه به پروفایل روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
روانشناس هاشم دهقان پور فراشاه متخصص روانپزشکی و روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند