در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند

رادیولوژی و سونوگرافی
موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند
آدرس: تهران،میدان آرژانتین،ابتدای خیابان الوند،پلاک 23،طبقه همکف واحد 4
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند
کلینیک تخصصی تصویربرداری جنین
کلینیک تخصصی تصویربرداری زنان و پستان
کلینیک تخصصی تصویربرداری جراحی و اورولوژی
کلینیک تخصصی تصویربرداری اطفال و نوزادان
کلینیک تخصصی تصویربرداری کالر داپلر
کلینیک تخصصی بیوپسی و اینترونشن

میدان آرژانتین
آدرس:تهران،میدان آرژانتین،ابتدای خیابان الوند،پلاک 23،طبقه همکف واحد 4
موبایل:
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند را ببینید.
با مراجعه به پروفایل موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
موسسه رادیولوژی و سونوگرافی الوند متخصص رادیولوژی و سونوگرافی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند