در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

مشاور مریم موذنی

روانپزشکی و روانشناسی
مریم موذنی مشاور خانواده
آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، ابتدای هفت دست شرقی. بن بست نمکدان. مرکز مشاوره آبان
تلفن همراه:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

مریم موذنی

مشاور خانواده
مشاور ازدواج

? مشاورین هرروز به زوج هایی مشاوره میدن که مشکلات اونها اغلب نه بخاطر خیانت،نه اعتیاد و نه اذیت و آزاره‌. اونها در واقع مرگی آرام و تدریجی رو کنار هم تجربه میکنن.

?عباراتی مثل«ما خیلی با هم فرق داریم» و «زندگی خوبی برای ما باقی نمونده»، با اینکه خیلی معصومانه به نظر می رسن، اما شدیداً کشنده هستن.

?عوامل مختلفی میتونن سد راه زندگی زناشویی بشن که عمدتاً جزئی هستن و به چشم نمیان.برای اطمینان از موفقیت زندگیتون باید مراقب این عوامل باشین:

1⃣ اولویت‌های خانوادگی‌؛
مهمترین منبع استرس‌زا در روابط بیشتر زوج‌ها، روابطیه که خارج از حدود زندگی شماست.باید بدونین که وقتی به همسرتون «بله» گفتین،یعنی اون رو به همه آدم‌های توی زندگیتون مقدم کردین.

2⃣ فقدان ارتباط کلامی؛
این یک حقیقت تلخه که زوج‌ها بطور متوسط فقط چند دقیقه در روز باهم ارتباط کلامیِ باکیفیت دارن.شلوغی های زندگی خیلی راحت شما رو درگیر خودش می‌کنه و باعث میشه تا شما نتونین با همسرتون صحبت کنین.اما زندگی بدون ارتباط کلامی زندگی زناشویی موفقی نیست.سعی کنین برای حرف زدن با همدیگه وقت بگذارین.

3⃣ استرس؛
اینکه استرس‌ خودمون رو سر همسرمون خالی کنیم،ساده ترین راه ممکنه.خیلی از ما عادت داریم تا وقتی پای خودمون رو به منطقه آرامش یعنی خونه نگذاشتیم،همه چیز رو در خودمون نگه داریم و بلافاصله بعد از اینکه وارد خونه شدیم،منفجر میشیم.زوج‌های سالم باید از استرس هاشون برای نزدیک‌تر شدن به هم و تکیه کردن به همدیگه استفاده کنن.چطور؟ با گفتگوی موثر!

4⃣ تکنولوژی؛
این یک واقعیته، خیلی از ما همیشه و در همه حال این عامل خطرناکِ برهم‌زننده روابط رو همیشه با خودمون حمل می‌کنیم و خیلی مواقع دست‌کم میگیریم.خیلی از ما وقت خودمون رو توی دنیای مجازی تلف میکنیم بدون اینکه وقتی رو برای صمیمی‌تر کردن رابطه با همسرمون بگذاریم.

5⃣ خودخواهی؛
ازدواج یک درس دائمی و بزرگ از خودخواه نبودن ماست و ما یا اجازه میدیم که این تجربه ما رو بهتر کنه و یا تلخ‌تر میشیم.اینکه کسی رو بر خودمون مقدم کنیم،کار سختیه؛ چون ذات ما طوریه که خودمون رو به همه چیز و همه کس مقدم بدونیم. ما برای دوست داشتن،باید خلاف جهت طبیعت شنا کنیم.تجربه نشون داده که نتیجه این تلاش،پیشگیری از هرگونه تعارض با همسر و تضمین آرامش در زندگیه
https://www.instagram.com/p/Ct7Uax6Nl31/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، ابتدای هفت دست شرقی. بن بست نمکدان. مرکز مشاوره آبان

مریم موذنی مشاور خانواده
آدرس:اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، ابتدای هفت دست شرقی. بن بست نمکدان. مرکز مشاوره آبان
موبایل:
گالری تصاویر مریم موذنی مشاور خانواده
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به مشاور مریم موذنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مشاور مریم موذنی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نظرات
مینا راسخ
این پزشک را پیشنهاد می کنم
زمان انتظار در مطب : 0-15 دقیقه
عالی و بینظیر. سپاس از معرفی شما
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از مشاور مریم موذنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مشاور مریم موذنی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت مشاور مریم موذنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مشاور مریم موذنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
مشاور مریم موذنی مطب در اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مشاور مریم موذنی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل مشاور مریم موذنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
مشاور مریم موذنی متخصص روانپزشکی و روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند