در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر

روانشناسان
مدیریت خانم ایلیایی فر
آدرس: تهران،سعادت آباد،میدان تاج،سرو غربی،نبش خیابان مروارید،مجتمع مروارید سعادت،طبقه سوم واحد 23
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر
مدیریت : خانم ایلیایی فر
تحت نظر سازمان بهزیستی کشور
که مرکز ۱۰۰۶۳۲۷۸۸
ارائه خدمات تخصصی
خانواده درمانی ، زوج درمانی
کودک و نوجوان ، درمان فردی

مرکز مشاوره دریا مهر
آدرس:تهران،سعادت آباد،میدان تاج،سرو غربی،نبش خیابان مروارید،مجتمع مروارید سعادت،طبقه سوم واحد 23
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر مرکز مشاوره دریا مهر
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر را ببینید.
با مراجعه به پروفایل مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
مرکز مشاوره و روانشناسی دریا مهر متخصص روانشناسان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند