در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند

روانشناسان
پیشرو در ارائه خدمات درمانی ارتقایی تکنولوژیک
آدرس: تهران،پاسداران ، بوستان نهم (جعفری) ، پلاک 119 ، ساختمان پزشکان میلاد ، طبقه 4، واحد 19
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند
پیشرو در ارائه خدمات درمانی ارتقایی تکنولوژیک
نوروفیدبک SCP ، بیوفیدبک ، لورتا نوروفیدبک ، تحریک الکتریکی مغز ، نقشه مغزی

پاسداران
آدرس:تهران،پاسداران ، بوستان نهم (جعفری) ، پلاک 119 ، ساختمان پزشکان میلاد ، طبقه 4، واحد 19
گالری تصاویر پاسداران
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند را ببینید.
با مراجعه به پروفایل مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
مرکز روانشناسی و علوم اعصاب آرامش پارند متخصص روانشناسان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند