در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1

درمانگاه
مدیریت : مریم زنجانی
آدرس: تهران, خیابان دادمان , روبروی پمپ بنزین , کوچه جهاد 1 , ساختمان اتوکاووسی , طبقه 4
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1
مدیریت : مریم زنجانی
انجام کلیه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی توسط دندانپزشک متخصص
ترمیم, ایمپلنت , جراحی
اطفال , لمینیت , زیبایی
بلیچینگ , جرمگیری
معاینه و تعیین شماره چشم
عمل آب مروارید
بلفاروپلاستی
لیزیک

ساختمان اتوکاووسی
آدرس:تهران, خیابان دادمان , روبروی پمپ بنزین , کوچه جهاد 1 , ساختمان اتوکاووسی , طبقه 4
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر ساختمان اتوکاووسی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 را ببینید.
با مراجعه به پروفایل مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی 1 متخصص درمانگاه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند