در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی

شنوایی سنجی (ادیولوژی)
شنوایی سنجی و سمعک سروش ادیولوژیست مهدی جاویدی و حامد محققی
آدرس: مشهد.خیابان احمدآباد.پرستار یک.ساختمان پزشکان سینا.طبقه دوم
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

شنوایی سنجی و سمعک سروش
ادیولوژیست مهدی جاویدی
ادیولوژیست حامد محققی
آدرس: مشهد.خیابان احمدآباد.پرستار یک.ساختمان پزشکان سینا.طبقه اول

شنوایی سنجی و سمعک سروش ادیولوژیست مهدی جاویدی و حامد محققی
آدرس:مشهد.خیابان احمدآباد.پرستار یک.ساختمان پزشکان سینا.طبقه دوم
تلفن:
گالری تصاویر شنوایی سنجی و سمعک سروش ادیولوژیست مهدی جاویدی و حامد محققی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی مطب در مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
ادیولوژیست مهدی جاویدی و ادیولوژیست حامد محققی متخصص شنوایی سنجی (ادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند