در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

سالن ماساژ نوین

طب فیزیکی و توان بخشی
سالن ماساژ نوین
آدرس: تهران ،بزرگراه آیت‌الله سعیدی ،چهاردانگه ،خیابان شهید فارسیان ،گلستان۱۱غربی
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

سرکار خانم آزیتا وکیلی
سالن ماساژ نوین

ماساژ درمانی
(سوئدی،دیپ تیشو، تایلندی،روسی ریلکسی،رفلوکسولوژی پا،فشیال ماساژ صورت،کایروپرکتیک قلنج حرکات اصلاحی،رگ‌گیری،رفع سیاتیک انواع گرفتگی کوفتگی خستگی،انحراف لگن،حجامت عام و خاص بادکش،زالو،فیزیوتراپی)
ماساژ لاغری
(کاهش سایز،چربیسوزی،رفع سلولیت،فرم دهی،حجم دهی با دستگاه های مخصوص شامل فارادیک ترمودرمی ماساژ لاغری،سونا خشک به روز برطبق علم طب سنتی جهان همراه بهترین برند ژل های موضعی لاغری،برای طبع بلغم بسیار عالی و توصیه می شود با رعایت اصول بهداشتی)
همراه با مزاج شناسی رایگان برطبق اصول طب سنتی

بزرگراه آیت‌الله سعیدی
آدرس:تهران ،بزرگراه آیت‌الله سعیدی ،چهاردانگه ،خیابان شهید فارسیان ،گلستان۱۱غربی
گالری تصاویر بزرگراه آیت‌الله سعیدی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به سالن ماساژ نوین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سالن ماساژ نوین بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از سالن ماساژ نوین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سالن ماساژ نوین در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت سالن ماساژ نوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سالن ماساژ نوین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
سالن ماساژ نوین مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سالن ماساژ نوین را ببینید.
با مراجعه به پروفایل سالن ماساژ نوین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
سالن ماساژ نوین متخصص طب فیزیکی و توان بخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند
اطلاعات بیشتر درباره سالن ماساژ نوین
سالن ماساژ نوین