در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

اپتومتریست سارا مهمان نوازان

بینایی سنجی(اپتومتری)
سارا مهمان نوازان اپتومتریست
آدرس: تهران , خیابان جنت آباد جنوبی , بین کوچه پنجم و ششم غربی, ساختمان تجاری اداری الماس , طبقه دوم واحد ۷
تلفن همراه:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

سارا مهمان نوازان
اپتومتریست
شماره نظام : ب ۱۴۲۳
آدرس: تهران , خیابان جنت آباد جنوبی , بین کوچه پنجم و ششم غربی, ساختمان تجاری اداری الماس , طبقه دوم واحد ۷

سارا مهمان نوازان اپتومتریست
آدرس:تهران , خیابان جنت آباد جنوبی , بین کوچه پنجم و ششم غربی, ساختمان تجاری اداری الماس , طبقه دوم واحد ۷
گالری تصاویر سارا مهمان نوازان اپتومتریست
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به اپتومتریست سارا مهمان نوازان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران اپتومتریست سارا مهمان نوازان بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از اپتومتریست سارا مهمان نوازان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اپتومتریست سارا مهمان نوازان در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت اپتومتریست سارا مهمان نوازان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اپتومتریست سارا مهمان نوازان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
اپتومتریست سارا مهمان نوازان مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اپتومتریست سارا مهمان نوازان را ببینید.
با مراجعه به پروفایل اپتومتریست سارا مهمان نوازان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
اپتومتریست سارا مهمان نوازان متخصص بینایی سنجی(اپتومتری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند