در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

روانشناس خانم فاطمه ابلاغی

روانشناسان
کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
آدرس: شیراز,فلکه گاز, خیابان جهادسازندگی,کوچه۱,دبیرستان آیندگان
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

فاطمه ابلاغی
ارشد روانشناسی تربیتی
مشاور کودک و نوجوان شیراز
مرکز مشاوره آیندگان

فاطمه ابلاغی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
آدرس:شیراز,فلکه گاز, خیابان جهادسازندگی,کوچه۱,دبیرستان آیندگان
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر فاطمه ابلاغی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به روانشناس خانم فاطمه ابلاغی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران روانشناس خانم فاطمه ابلاغی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از روانشناس خانم فاطمه ابلاغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد روانشناس خانم فاطمه ابلاغی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت روانشناس خانم فاطمه ابلاغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل روانشناس خانم فاطمه ابلاغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
روانشناس خانم فاطمه ابلاغی مطب در شيراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل روانشناس خانم فاطمه ابلاغی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل روانشناس خانم فاطمه ابلاغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
روانشناس خانم فاطمه ابلاغی متخصص روانشناسان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند