در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی

رادیولوژی و سونوگرافی
رادیولوژی و سونوگرافی غرب تهران
آدرس: تهران.ونک.خیابان ملاصدرا.خیابان شیرازی شمالی.پلاک185 موسسه پزشکی غرب
تلفن همراه:
-
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی
رادیولوژی های رنگی-ساده-دیجیتال-DR OPG-ماموگرافی
جدیدترین سیستم سنجش تراکم(BMD)از HOLOGLCآمریکا
باتمامی امکانات نرم افزاری جدید
سونوگرافی های دیجیتال ساده و تخصصی-جنین-بررسی آنورمالی
کالردالپر-بیوفیزیکال پروفایل-غربالگری و...

رادیولوژی و سونوگرافی غرب تهران
آدرس:تهران.ونک.خیابان ملاصدرا.خیابان شیرازی شمالی.پلاک185 موسسه پزشکی غرب
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر رادیولوژی و سونوگرافی غرب تهران
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر نونهال شاهرخی و دکتر یوسف محمدی دارابی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند