در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر محمدعلی آقائی

دندانپزشکی
دکتر محمدعلی آقائی جراح دندانپزشک
آدرس: مشهد,احمدآباد,نبش احمدآباد 21,ساختمان توحید,طبقه سوم واحد 301
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

با درود خدمت همراهان گرامی کلیه خدمات دندانپزشکی با جدیدترین متد روز دنیا اعم از ●کاشت ایمپلنت بدون جراحی در کمتر از ۵ دقیقه ●اصلاح طرح لبخند براساس روش درمان ونیر کامپوزیت، لمینت سرامیکی ، ارتودنسی نامرئی ● بلیچینگ ●درمان ریشه ●جراحی دندان نهفته ● انواع پروتز متحرک انجام می پذیرد.

دکتر محمدعلی آقائی جراح دندانپزشک
آدرس:مشهد,احمدآباد,نبش احمدآباد 21,ساختمان توحید,طبقه سوم واحد 301
موبایل:
گالری تصاویر دکتر محمدعلی آقائی جراح دندانپزشک
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر محمدعلی آقائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی آقائی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نظرات
کاربر سایت
این پزشک را پیشنهاد می کنم
زمان انتظار در مطب : 0-15 دقیقه
بسیار محترمانه. کاربلد در حد لالیگا/ فوق العاده هستند ایشون
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی آقائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی آقائی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی آقائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی آقائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر محمدعلی آقائی مطب در مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی آقائی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی آقائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمدعلی آقائی متخصص دندانپزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند