در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی

دندانپزشکی
دکتری حرفه‌ای دندانپزشکی
آدرس: اصفهان، بلوار ملت، شهید زارعی (29)، بین انوشیروان و شهید زارعی
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
روزهای زوج از ساعت ۱۰ الی ۱۳ ۱۵ الی ۲۰
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی
دکتری حرفه‌ای دندانپزشکی
کد نظام: ۷۶۲۸۹
ایمپلنت دیجیتال /بازسازی دندان های از دست رفته درصورت وجود ریشه ی آنها/کامپوزیت/تغییرپرکردگی های سیاه با موادهمرنگ دندان/زیبایی و اصلاح نامرتبی فوری دندان ها/….
عضو آکادمی دندان پزشکان زیبایی امریکا/عضو انجمن علمی پزشکی لیزر ایران

بلوار ملت
آدرس:اصفهان، بلوار ملت، شهید زارعی (29)، بین انوشیروان و شهید زارعی
تلفن:
ساعت کاری:
روزهای زوج از ساعت ۱۰ الی ۱۳
۱۵ الی ۲۰
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی مطب در اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرزاد ذوالفقاری سیچانی متخصص دندانپزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند