در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی

زنان و زایمان
دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی متخصص زنان و زایمان
آدرس: تهران , خ دماوند , ایستگاه سبلان , درمانگاه پاستور
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی
متخصص زنان و زایمان

آدرس: تهران , خ دماوند , ایستگاه سبلان , درمانگاه پاستور

دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی متخصص زنان و زایمان
آدرس:تهران , خ دماوند , ایستگاه سبلان , درمانگاه پاستور
تلفن:
گالری تصاویر دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی متخصص زنان و زایمان
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نظرات
کاربر سایت
این پزشک را پیشنهاد می کنم
زمان انتظار در مطب : 0-15 دقیقه
عالی
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سیده حوریه افتخاربنی هاشمی متخصص زنان و زایمان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند