در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور

دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور
آدرس: ساری .خیابان فرهنگ.فرهنگ26.ساختمان سینا.واحد26
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

بیماریهای پوست-مو-ناخن
کنترل پیری زودرس
فارغ التحصیل ودارای مدرک(ECFMG)از آمریکا
عضو سابق هیئت علمی دانشگاه ایالتی جورجیا
شماره تلگرام:09376384035

دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور
آدرس:ساری .خیابان فرهنگ.فرهنگ26.ساختمان سینا.واحد26
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور مطب در ساری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سیدعبدالرضا طباطبائی پور متخصص هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند