در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی

دندانپزشکی
دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی جراح دندانپزشک
آدرس: کرج.مهرشهر.بلوار ارم.بنبست رز.ساختمان رز(سالیان)بلوک2.طبقه6.واحد45
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی
جراح دندانپزشک
آدرس:مهرشهر.بلوار ارم.بن بست رز.ساختمان رز(سالیان)بلوک2.طبقه6.واحد45
تلفن تماس:02634253875

دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی جراح دندانپزشک
آدرس:کرج.مهرشهر.بلوار ارم.بنبست رز.ساختمان رز(سالیان)بلوک2.طبقه6.واحد45
تلفن:
گالری تصاویر دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی جراح دندانپزشک
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی مطب در کرج دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سیدحسام مشتاقی سیگارودی متخصص دندانپزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند