در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا

داروخانه
داروخانه دکتر هاشمی
آدرس: گرگان.خیابان پنج آذر نبش پاساژ بهارستان
تلفن همراه:
-
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

طرف قرارداد با کلیه بیمه ها
دکتر مهری هاشمی-دکتر بهروز شکیبا

داروخانه دکتر هاشمی
آدرس:گرگان.خیابان پنج آذر نبش پاساژ بهارستان
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر داروخانه دکتر هاشمی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا مطب در گرگان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا را ببینید.
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهری هاشمی و دکتر بهروز شکیبا متخصص داروخانه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند