در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی

بینایی سنجی(اپتومتری)
اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی
آدرس: مشهد.احمدآباد.حدفاصل عارف1و3.ساختمان پزشکان ایران
تلفن همراه:
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی
معاینه چشم با بروزترین تجهیزات اپتومتری
تجویز عینک و لنز
تحویل فوری عینک و لنز
آدرس:مشهد.احمدآباد.حدفاصل عارف1و3.ساختمان پزشکان ایران

اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی
آدرس:مشهد.احمدآباد.حدفاصل عارف1و3.ساختمان پزشکان ایران
تلفن:
موبایل:
گالری تصاویر اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی مطب در مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی را ببینید.
با مراجعه به پروفایل اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
اپتومتریست سیدمهدی احمدی حسینی متخصص بینایی سنجی(اپتومتری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند