در حال بارگذاری صفحه...

سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر | پزشکان خوب

کلینیک دندانپزشکی ایران زمین

دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی ایران زمین بهترین کلینیک عمومی و تخصصی در انقلاب تهران
آدرس: تهران.میدان انقلاب.کارگر شمالی.ابتدای نصرت غربی.پلاک25 کلینیک ایران زمین
تلفن همراه:
-
تلفن ثابت:
نوبتی ثبت نشده است
معرفی پزشک

کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی ایران زمین

سونوگرافی-ماموگرافی-پانورکس دندان
خدماتی که در کلینیک ایران زمین ارائه میشود:
ایمپلنت
طرح لبخند
روکش ایمپلنت
روکش دندانی
پروتز کامل(دندان مصنوعی)
کامپوزیت ونیر
لمینیت
ارتودنسی تخصصی
بیلیچینگ
آدرس: تهران.میدان انقلاب.کارگر شمالی.ابتدای نصرت غربی.پلاک25 کلینیک ایران زمین

کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی ایران زمین
آدرس:تهران.میدان انقلاب.کارگر شمالی.ابتدای نصرت غربی.پلاک25 کلینیک ایران زمین
موبایل:
گالری تصاویر کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی ایران زمین
تجربیات کاربران
در ادامه می توانید تجربه مراجـعه ی کـــاربران دیگر به کلینیک دندانپزشکی ایران زمین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران کلینیک دندانپزشکی ایران زمین بوده اید می توانید نظر خود را ثبت کنید
نظرات
کاربر سایت
این پزشک را پیشنهاد می کنم
زمان انتظار در مطب : 0-15 دقیقه
خوب
علی آقاجان
این پزشک را پیشنهاد می کنم
زمان انتظار در مطب : 0-15 دقیقه
کارهای زیادی روی دندان های بنده انجام شد از کشیدن دندانهای عقل . ( هفت بالا و پایین ) و عصب کشی و درمان ریشه و همچنین روکش کامل تمامی فک بالا و دو دندان فکر پایین باید خدمتتون عرض کنم که این کلینیک فوق العاده منضبط و منظم هست . و تمامی پزشکان و دستیاران مودب / کارآزموده / متعهد و پیگیر هستند. در یک ماه و چهار روز که طی یازده نوبت به آنجا مراجعه کردم و رضایت کامل از پزشکان و پرسنل آنجا دارم . همچنین مدیریت قوی و دارای جوی صمیمی و دوستانه و پیگیر . علاوه بر مسایل اخلاقی که در بالا ذکر شد از نظر علمی و عملی هم این کلینیک در سطح بالایی میباشد. و به تمامی شهروندان عزیز کلینیک دندانپزشکی ایران زمین ( خیابان انقلاب / خیابان نصرت ) را پیشنهاد میکنم.
نوبتی ثبت نشده است
سوالات متداول
در پزشکان خوب می‌توانید در سریع‌ترین زمان از کلینیک دندانپزشکی ایران زمین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد کلینیک دندانپزشکی ایران زمین در پزشکان خوب فراهم است.
هزینه ویزیت کلینیک دندانپزشکی ایران زمین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل کلینیک دندانپزشکی ایران زمین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
کلینیک دندانپزشکی ایران زمین مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی ایران زمین را ببینید.
با مراجعه به پروفایل کلینیک دندانپزشکی ایران زمین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
کلینیک دندانپزشکی ایران زمین متخصص دندانپزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره پزشکان خوب کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند