مقالات

جاپ تومورهای مرگبار مغزی گلیوبلاستوما توسط پرینت 3 بعدی

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1400/6/14

این یکی از داغترین زمینه ها در تحقیقات است ، در تحقیقات سرطان ، و همچنین در جایگزینی اندام. این همان منطقی است. تنها تفاوت این است که بدن برای بازگرداندن اندام به بدن نیاز به بازسازی دارد.

مطالعه مقاله

اختلالات سایکوتیک چیست؟ انواع آن و روش های درمان

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/10/14

اختلالات سایکوتیک گروهی از اختلالات روانی شدید هستند که طی آن بیمار با واقعیت قطع رابطه کرده است. در طول دوره سایکوتیک، اغلب بیماران توهم و هذیان را تجربه می کنند. توهم ادراک غلطی است که هیچ پایه ای در واقعیت ندارد. توهم می تواند بصورت دیداری، شنیداری، بویایی و لمسی باشد.ما در این مقاله از پزشکان خوب به تعریف و شناخت کامل اختلالات سایکوتیک،انواع آن و روش های درمان آن می پردازیم

مطالعه مقاله

همه چیزی که شما باید در مورد اوتیسم در بزرگسالان بدانید

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/8/23

علائم اوتیسم در بزرگسالان و کودکان متفاوت است و بسیاری از بزرگسالان در طی سالها یاد گرفته اند که با علائم خود زندگی کنند.در ادامه با علائم اوتیسم آشناشوید

مطالعه مقاله

آیا هورمون ها ربطی به سردر شما دارد ؟

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/5/27

فاکتور‌های زیادی منجر به سر درد هم در زنان و هم در مردان می‌شود از جمله سابقه‌ی خانوادگی و سن. اما در مورد زنان، سر درد با تغییرات هورمون‌های‌شان ارتباط دارد. هورمون استروژن و پروژسترون نقش مهمی در تنظیم سیکل قاعدگی و بارداری دارند و می‌توانند بر هورمون‌های مرتبط با سر درد در مغز نیز اثر بگذارند.

مطالعه مقاله

درباره حسین منزوی

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/5/24

جایگاه حسین منزوی در غزل معاصر آنقدر والا و مهم است که نمی‌توان بر روی آن حرفی آورد، تا جایی که بسیاری از افراد معتقدند منزوی غزل معاصر را دوباره جان داده و انقلابی در آن‌ها ایجاد کرده است.

مطالعه مقاله

10رمان عاشقانه که برای همه لازم است بخوانند

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/5/20

اگر یک کتابخوان حرفه ای هستید حتما کتاب هایی که به شما معرفی می کنیم را باید خوانده باشید. اگر این کتاب ها را نخوانده اید پس بدانید به تناصب مابقی کتابخوان ها کمی عقب مانده اید . پس هر چه سریعتر دست به کار شوید. 118 مشاغل در این مقاله این کتاب هارا به شما معرفی می کند.

مطالعه مقاله

درباره نویسندگان بزرگ جهان چه میدانید؟

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/5/20

ما عاشق کتاب‌های کلاسیک و نویسندگان مشهور هستیم! جالب است که یک نویسنده تنها با شش رمان (اما چه رمان‌هایی!) می‌تواند به شهرتی جهانی و ماندگار دست پیدا کند

مطالعه مقاله

آیا دوست دارید در خییابان عکس های خوبی بگیرید ؟؟

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/5/7

سیمون کینگ، یکی از عکاسان خبری شهرلندن، در‌حال‌حاضر روی مستندی طولانی و چند پروژه‌ی عکاسی خیابانی متمرکز است. او در شهر لندن کارگاه‌های عکاسی متعددی برگزار می‌کند. آموزش‌های او اغلب بر مستندسازی رفتار و احساسات انسانی متمرکز است تا تکنیک‌های جدیدی مثل معماری نور و ترکیب‌بندی‌های پیچیده.

مطالعه مقاله

به پاس سالگرد خسرو شکیبایی

دسته بندی: متخصص اعصاب و روان 1398/4/31

به پاس سالگرد درگذشت خسروی شکیبایی خسرو شکیبایی در سال ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد.و موفق به فارغ‌التحصیلی در رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد. خسرو شکیبایی در سال‌های ۱۳۴۷ تا ۱۳۴۹ به گویندگی فیلم در استودیو شهاب می پرداخت و از سال ۱۳۵۴ به فعالیت در دنیای تئاتر رو آورد.

مطالعه مقاله